KRAKÓW

Zdecyduj o swojej przyszłości – weź udział w Festiwalu Zawodów

 
 

Aż 130 stoisk, a na nich interesujące pokazy, spotkania z doradcami zawodowymi oraz możliwość spróbowania własnych sił w wybranych profesjach – to wszystko czeka na uczniów podczas zbliżającego się Festiwalu Zawodów 2018, który odbędzie się już od 22 do 24 marca w stolicy Małopolski.

Wybór odpowiedniego zawodu to jedna z tych decyzji, od których często zależy całe nasze dorosłe życie. Dlatego już po raz szósty samorząd województwa organizuje Festiwal Zawodów, podczas którego uczniowie dowiedzą się jak zaplanować swoją przyszłość i wybrać zawód, którego wykonywanie będzie nie tylko sposobem na życie, ale też prawdziwą przyjemnością – mówi Grzegorz Lipiec, odpowiedzialny w zarządzie województwa za obszar edukacji.

Podczas festiwalu uczniowie, którzy nie wiedzą jeszcze co robić w przyszłości, będą mogli zaczerpnąć porad od swoich starszych kolegów, którzy wybór zawodu mają już za sobą. Uczniowie techników i szkół zawodowych zaprezentują im jak wygląda nauka w ich szkołach, ale co najważniejsze – pozwolą też młodszym uczniom na podpatrzenie ich pracy „od kuchni”. Wezmą oni bowiem udział w…..”

WIĘCEJ NA STRONIE URZĘDU MIASTA RABKI ZDRÓJ

 

===========================================================================================