KS CHABÓWKA

Podhalański Podokręg Piłki Nożnej przedstawia najważniejsze decyzje podjęte podczas posiedzenia Zarządu PPPN, które odbyło się 15.06.2020r. w Nowym Targu.

Na spotkaniu Zarządu Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej w Nowym Targu w dniu 15.06.2020 r, po rozpatrzeniu odwołania zarządu KS Chabówka, podjęto Uchwałę o awansie tej drużyny do klasy A seniorów. W związku z zawirowaniami związanymi z anulowaniem ostatniej kolejki klasy B zachód, doszło do kuriozalnej sytuacji, wskutek której nierozegrany mecz nie mający wpływu na ostateczną tabelę, po anulowania tej kolejki, całkowicie zmienił kolejność drużyn w ostatecznym rozrachunku. Po rozpatrzeniu odwołania KS Chabówka, Zarząd PPPN kierując się duchem sportu, podjął decyzję o awansie z trzeciego miejsca, drużyny KS Chabówka do wyższej klasy rozgrywkowej, stawiając jednak warunek wynajęcia boiska wraz z zapleczem infrastrukturalnym, ponieważ obiekty tejże drużyny nie spełniają warunków licencyjnych w klasie A. Zarząd klubu KS Chabówka spełnił ten warunek wynajmując na sezon 2020/2021, obiekty Szarotki w Rokicinach Podhalańskich.
Po wycofaniu się z rozgrywek Klasy A drużyny Podgórki Krauszów, w sezonie 2020/2021, klasa ta będzie liczyła 17 drużyn. W związku z powyższym liga będzie……”

WIĘCEJ NA STRONIE PPPN NOWY TARG FACEBOOK 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

=================================================================