OSP CHABÓWKA

W sobotę 23.10 kilkanaście minut po godzinie dwunastej jednostka OSP Chabówka została zadysponowana do pożaru garażu w naszej miejscowości. Na miejsce zdarzenia wyruszyły dwa nasze zastępy: GBA DAF i SCCS Volvo. W pomieszczeniu objętym pożarem znajdowała się butla z gazem technicznym, która wymagała schłodzenia. Na miejscu strażacy z naszej jednostki współpracowali wraz z dwoma zastępami JRG Rabka – Zdrój.
W trakcie trwania działań, około godziny 14:00 w sąsiedniej miejscowości wybuchł pożar. Objęty ogniem budynek gospodarczy znajdował się ledwie kilkaset metrów od miejsca prowadzonych przez nas działań. Do Rokicin Podhalańskich niezwłocznie wyjechał zastęp SCCS Volvo, do którego po kilkunastu minutach dołączył zastęp GBA DAF gdy tylko druhowie zakończyli działania w Chabówce.
Do zadań naszej jednostki należało zbudowanie zasilania wodnego, kolejno jedna…..”

WIĘCEJ NA STRONIE OSP CHABÓWKA FACEBOOK

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu

================================================================