CHABÓWKA

Policjant po służbie zatrzymał w Chabówce pijanego kierowcę

Policjant z Komisariatu Policji w Jabłonce wracając do domu po służbie zainteresował się kierowcą, który jechał autem „wężykiem”. Okazało się, że był pijany. Mężczyzna odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo i wykroczenie. Natomiast agresywny pasażer i zarazem brat kierowcy odpowie za znieważenie funkcjonariuszy, używanie słów nieprzyzwoitych, niepodanie swoich danych i niewykonywanie poleceń mundurowych.

W niedzielę po godzinie 22, policjant z Komisariatu Policji w Jabłonce wracał do domu swoim samochodem po zakończonej służbie. W Spytkowicach uwagę funkcjonariusza zwrócił jadący przed nim samochód osobowy marki Audi, którego kierowca jechał „wężykiem” i miał problem z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy. Sposób jazdy kierowcy audi wskazywał na to, że kierowca może być pod wpływem alkoholu.

O swoich przypuszczeniach policjant poinformował dyżurnego z Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju, a sam pojechał za audi. W pewnym momencie w rejonie dworca PKP w Chabówce, kierowca audi zatrzymał się na parkingu. Funkcjonariusz podbiegł do auta, wyczuł od kierowcy alkohol i nie miał już wątpliwości, że ten był pijany. Policjant natychmiast wyłączył silnik w,,,,,,,,,”

WIĘCEJ NA STRONIE „GORCE 24”

================================================================