KS CHABÓWKA

„Strzelanina” w Kacwinie !!!

W niedzielne popołudnie pomimo pogody, która nie zachęcała do jakiejkolwiek aktywności na świeżym powietrzu, drużyna seniorów KSC zmierzyła się w wyjazdowym starciu z drużyną KS Husarz Łapsze Wyżne. Mecz odbył się jednak na boisku w Kacwinie.

Od początku pierwszej połowy nasza drużyna przystąpiła do ataków na bramkę przeciwnika. Było to jednak utrudnione bowiem, boisko należy do jednych z najmniejszych na Podhalu, przeciwnik zwarł szeregi przed swoją bramką i raz na czas wyprowadzał kontrataki. Mimo to drużyna KSC próbowała kreować akcje, tak jak ma to w zwyczaju. Efektem tych akcji były dwa strzały kapitana KSC Krzysia Rapacza, które minimalnie minęły słupek bramki przeciwnika. W końcu po udanym odbiorze piłki w środku pola przez naszych zawodników i zagraniu na lewą flankę do Nawary, który idealnie ….”

WIĘCEJ NA STRONIE „KS CHABÓWKA” FACEBOOK

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, niebo, trawa, na zewnątrz i przyroda

=================================================================